23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Coşkuyla Kutladık
Yayınlanma:
SİNAN BOYACI - Etkinliğe Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Menteşe Belediye...
SİNAN BOYACI - Etkinliğe Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, öğrencile ve çok sayıda veli katıldı. 23 Nisan kutlamalarında öğrenciler şiirler okuyup,hazırladıkları müsamereleri sergilediler. Türdü 100.yıl ilköğretim okulunda düzenlenen 23 nisan kutlamalarına velilerin yoğun ilgi göstermesi zaman zaman izdiham yaşanmasına neden oldu. Sinan Boyacı
Bu haber toplam 594 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.