AK Gençlik Yatağan'dan Ankara ziyareti
![](https://cdn.muglagazetesi.com.tr/author/58_s.jpg)
AK Parti Muğla/Yatağan Gençlik Kolları, Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Özen başkanlığında heyetin ilk ziyareti, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısı oldu. Grup toplantısına katılan gençlik kolları heyeti, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ile de görüşme şansına erişti.
Heyet ardından Muğla Milletvekilleri Kadem Mete, Yakup Otgöz ve İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın ile de bir araya geldi.
AK Gençlik Yatağan heyetinin bir sonraki durağı ise AK Parti genel merkezi oldu. Heyet, Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ve Gençlik Kolları Genel Başkanı İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan ile görüştü.
Heyet, sırasıyla Anıtkabir, Beştepe Cumhurbaşkanlığı,15 Temmuz Şehitler Anıtı, Millet Cami ve Millet Kütüphanesine ziyaretler de bulundu.
Gençlere verilen öneme dikkat çeken AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Özen, "Başkan Yardımcılarım ile Ankara da Gerçekleştirdiğimiz Ziyaretler ve Katıldığımız Programlar Biz Gençlere Verilen Önemin Bir Göstergesidir, Şahsım ve Başkan Yardımcılarım İçin Önemli Bir Deneyim, Kazanım Olan Bu Ziyaretlerimizde Bizlere Destek Veren Başkanlarımıza ve Millet Vekillerimize Şükranlarımızı İletiyoruz." ifadelerini kullandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.