AKARFIRAT: “MUĞLALI HEMŞERİLERİMİZİ DAVET EDİYORUZ”

AKARFIRAT: “MUĞLALI HEMŞERİLERİMİZİ  DAVET EDİYORUZ”
MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat, 4 Mayıs Perşembe günü miting için Muğla’ya gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Açık Hava Toplantısına Muğlalıları davet etti. Akarfırat, “Muğlalı hemşerilerimiz bu tarihi buluşmayı heyecanla beklemektedir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçim çalışmaları kapsamında 4 Mayıs Perşembe günü miting için Muğla’ya gelecek.

Bahçeli, 4 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da Atatürk Bulvarında (Emniyet Müdürlüğü önü) Açık Hava Toplantısı adı altında Muğlalılarla buluşacak.

MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat da konuyla ilişkin açıklama yaparak, Muğlalıları mitinge davet etti.

Akarfırat, açıklamasında şunları söyledi:

“Ülkemiz 14 Mayıs 2023 tarihinde Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde her zaman ilham kaynağımız olan engin ferasetiyle tercihini beyan edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi yurdumuzun dört bir yanında olduğu gibi; bütün kadrolarıyla Muğla’mızda da milletimizin teveccühüne nail olma, milletimizin birliğine ve insanımızın refahına kalıcı katkılar sunma gayretiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Türk milletinin nam ve hesabına bütün yetki ve iktidarı uhdesinde toplayan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, yarım aşırı aşan tecrübesi ve asil duruşuyla vatandaşlarımızın gönlünde yer etmiş Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü bir şekilde yer alabilmesi için Milletvekili Adaylarımız başta olmak üzere tüm kadrolarımız Muğla’mızı karış karış gezmekte, sıkılmadık el bırakmamak için var gücüyle çalışmaktadır. Her bir ülküdaşımız ‘Aday Belli Karar Net’ şiarıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için net ve kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

“MUĞLALI HEMŞERİLERİMİZ BU TARİHİ BULUŞMAYI HEYECANLA BEKLEMEKTEDİR”

Bu kapsamda; Muğlalı hemşerilerimize karşı duyduğu hasreti her fırsatta dile getiren Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla şereflendireceği ‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende, Muğla Açık Hava Toplantısı’ 4 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecektir. Asil duruşuyla, vakarıyla ve eşine az rastlanır vatan sevgisiyle nam salmış Muğlalı hemşerilerimiz bu tarihi buluşmayı heyecanla beklemektedir.

Birliğimizi hedef alanların saflarını netleştirdiği, milletimize güvenmek yerine gayrimeşru odaklardan medet uman yedili masanın gizli ajandalarının ifşa olduğu, kin, öfke ve kirli hesaplarla bir araya getirilen benzemelerin maskelerinin düştüğü bugünlerde Muğlalı hemşerilerimizin Muğla’dan yükselecek kutlu sese ortak olma heyecanı cesaret vermektedir.

Biliyoruz ki; tek dişi kalmış canavarı dün ezen irade 4 Mayıs Perşembe günü Muğla’da en güçlü şekilde kendisini gösterecek, aynı irade sahipleri 14 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde de en net şekilde kararını beyan edecektir. Hiç şüphe yok ki; bugüne kadar kokuşmuş tezviratlarla bizi bizden ayırmaya çalışanlar 14 Mayıs’ın yolun sonu olduğunu net bir şekilde görmektedir.

Türk Asrına Türk’ün mührünü vurmanın yolunun tek yürek olmaktan geçtiğinden hiçbir şüphemiz yoktur. Üzerimize koşar adım gelen asrı ülkülerimizle birlikte kucaklayacağımıza inancımız tamdır. Bu düşüncelerle; Muğlalı hemşerilerimizi, 4 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek olan ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla şereflendireceği ‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende, Muğla Açık Hava Toplantısına’ davet ediyoruz.”

Bu haber toplam 595 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.