BAŞKAN BOYACI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

BAŞKAN BOYACI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Türkiye Beyazay Muğla Şube Başkanı Pınar Boyacı, Muğla’nın Türkiye yüzyılında daha da ileriye taşınmasına hizmet etmek, talep ve beklentilerini sorun üreten değil, güçlü bir teşkilat anlayışı ile çözüm üreterek yol yürümek için AK Parti Muğla Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Muğla Milletvekili aday adaylığının resmi başvurusunu yapan Türkiye Beyazay Muğla Şube Başkanı Pınar Boyacı ardından parti binasının önünde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

“Halka hizmetin, Hakka hizmet olduğu anlayışına sahip olanlardanım” diyen Başkan Boyacı, “Başkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti'yi kurduğundan beri neferiyim. Kökleri devletine ve milletine sadakatle bağlı bir aileden geliyorum. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı hedefi ve vizyonu içinde yer almak ve O'nun önderliğinde, rehberliğinde 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde ter akıtmak üzere AK Parti Muğla Milletvekilliği aday adaylığımı sizlerle paylaşmak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Türkiye Beyazay Derneği Muğla Şube Başkanı olarak uzun yıllar Muğla'da gençlere, yaşlılara, yetimlere, öksüzlere ve engelli bireylere hizmet etmenin nasip olduğunu söyleyen Başkan Boyacı, “Bu süreçte Genel Başkanımız Sayın Erdoğan ve kıymetli eşleri Emine Hanımın bizlere vermiş olduğu destek, ilham ile azmimiz ve coşkumuz daha da artmıştır. Genel Başkanımız Sayın Erdoğan'ın kadınlara, gençlere ve bilakis özel bireylerimize sağladığı Kanuni düzenlemeler yanında bizlere de vermiş olduğu destekler, Muğla'mızın ve Türkiye'mizin gücüne güç katmıştır” dedi.

‘HEMEN ŞİMDİ TÜRKİYE İÇİN, HEMEN ŞİMDİ MUĞLA İÇİN’

Başkan Boyacı şöyle devam etti:

“Gidilecek daha çok yol var. Bu yolu liderimizin önderliğinde Gazi Meclisimizin çatısı altında ilerlemek için yola çıktım. Bu yolda, ‘Hemen şimdi Türkiye için, hemen şimdi Muğla için’ diyorum. Bu duygu ve düşünceler içinde Muğla'mızın Türkiye Yüzyılında daha da ileriye taşınmasına hizmet etmek, talep ve beklentilerini sorun üreten değil, güçlü bir teşkilat anlayışı ile çözüm üreterek yol yürümek için aday adayı olarak buradayım. Amacım; Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde güçlü bir Türkiye Yüzyılı, güçlü bir Muğla Yüzyılına ulaşmaktır. Ülkemiz kadar Muğla'mızda da katedilecek yol, yapılacak çok işimiz var. Onları da inşallah sizlerle aday adayı olarak değil, aday olarak paylaşacağım. Seçimlerin ülkemize ve Muğla’mıza hayırlar getirmesini diliyor, hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Güneşin ışıklarını üstümüze döktüğü, bulutların dağıldığı, mazlumların mutlu şarkılarını söylediği Türkiye Yüzyılı insanlığın müjdesi için, yarın değil hemen şimdi. ‘Hiç Bir Şey İçin Geç Değil

Hemen Şimdi.”

PINAR BOYACI KİMDİR?

1976 yılı, Isparta doğumlu Pınar Boyacı’nın annesi Muğlalı, babası Ispartalıdır. Eğitim öğretim hayatında, İlkokulu Muğla'nın Yatağan ilçesinde, ortaokul ve lise öğrenimini ise Isparta'da tamamlamıştır. 1998 yılında İş İnsanı Ali Rıza Boyacı ile evlenen Pınar Boyacı, Muğla’nın Menteşe ilçesine yerleşmiştir. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği programıyla tamamlamıştır. Engelliler ve Engelli Haklarına yönelik çalışmalarda bulunurken 2013 yılında Muğla'da şubesi kurulan Türkiye Beyazay Derneği'ne üye olan Pınar Boyacı üyesi bulunduğu ve birçok faaliyetinde yer aldığı Beyazay Muğla Şubesi'nde 2018 yılında başkan seçilmiştir. Muğla Beyazay Şube başkanlığının yanı sıra Muğla Valiliği Sosyal Yardımlaşma Mütevelli Heyeti üyeliği, Muğla Valiliği İnsan Hakları Kurulu Üyeliği, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Danışma Kurulu üyeliği, Muğla Valiliği Bağımlılık ile Mücadele Kurulu Üyeliği ve Muğla Kızılay üyeliği ile çalışmalarda bulunmaktadır. Birçok iş sektöründe eşine destek veren Boyacı, öte yandan tarım ve ziraat alanında da çalışmalarına devam etmektedir.

Boyacı, 1 kız ve 1 erkek çocuk annesidir.

Bu haber toplam 1228 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.