Büyükşehir Adayı Ergun: “Rakiplerim Muğla’nın köylerini navigasyonsuz gidemezler”
Yayınlanma:
![](https://cdn.muglagazetesi.com.tr/author/47_s.jpg)
İYİ Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Metin Ergun, “Rakiplerim Muğla’nın köylerini navigasyonsuz gidemezler. Muğla'yı pek tanımayan diğer adaylara tavsiyem; Ya Köy Hizmetleri'nden emekli ya da Orman'dan emekli birisini yanlarına alsınlar da Muğla'da kaybolmasınlar” dedi.
İYİ Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Metin Ergun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Rakiplerim Muğla’nın köylerini navigasyonsuz gidemezler.
Şunu da unutmasınlar. Muğla'nın bazı dağ yollarında internet çekmez, o yüzden navigasyon da işe yaramayabilir.
Muğla'yı pek tanımayan diğer adaylara tavsiyem; Ya Köy Hizmetleri'nden emekli ya da Orman'dan emekli birisini yanlarına alsınlar da Muğla'da kaybolmasınlar” ifadelerini kullandı.
Bu haber toplam 170 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.