DEVREM MÜLK SİTESİNE HACİZ ŞOKU

DEVREM MÜLK SİTESİNE HACİZ ŞOKU
Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Club Flipper devre mülk sitesinin yönetimine haciz geldi. Yalıkavak mahallesi tilkicik koyunda bulunan Club Flipper'in...

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Club Flipper devre mülk sitesinin yönetimine haciz geldi. 

Yalıkavak mahallesi tilkicik koyunda bulunan Club Flipper'in devre mülk site yönetimine ödenmeyen borçları nedeniyle ikinci kez haciz geldi. Haciz edilecek olan jeneratör ise gerginliğe neden oldu. Haciz işlemi için gelen memurlara yönetim tarafından tepki gösterildi. Vitanova şirketi alacaklarını tahsil edemeyince Club Flipper yönetimini mahkemeye verdi. Hiçbir şekilde ödeme yapmadığı iddia edilen yönetici E.T. kendi alacaklarının da olduğunu iddia etti. Bunun üzerine mahkemeye intikal eden konu E.T.’nın aleyhine sonuçlandı. Vitonova şirketi davayı kazanmasının ardından Club Flipper yönetimini haciz ettirdi. İlk hacizde yönetim ofisindeki malzemeler alındı. İkinci hacizde ise devre mülk sitesinin jenaratörüne el konuldu. Haciz işlemi tatilcilerin meraklı bakışları arasında gerçekleşti.

Club Flipper devre mülk sitesi adına kısa bir açıklama yapan Ergüder Tırnova, haciz edildiklerini belirterek, "Biz iki sene ödeme yaptıktan sonra hizmetleri yapmadılar, biz de hizmet yaptıkça paralarını ödedik. Yaklaşık 75 bin liraya karşılık 67 bin lira ödedik” dedi.

Vitanova'nın operasyon müdürü Direnç Güngör ise, “Haciz devre mülk yönetiminin şirkete borcundan kaynaklanıyor. Borcun, şirketlerinin hizmetleri karşılığında devre mülk yönetiminin faturalarını ödememesinden kaynaklanıyor. Tesise ait jeneratörü haczederek hizmetlerinin karşılığını aldık. İki hafta kadar önce de yine devre mülklerde bir haciz işlemi gerçekleştirdik” dedi.

Bu haber toplam 516 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.