DOMUZ GRİBİNDEN BİR KİŞİ ÖLDÜ
Yayınlanma:
Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde domuz gribi (H1N1) şüphesi ile tedavi gören Yaşar K. (55) isimli vatandaş yaşamını yitirdi. Muğla...
Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde domuz gribi (H1N1) şüphesi ile tedavi gören Yaşar K. (55) isimli vatandaş yaşamını yitirdi.
Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştığı öğrenilen Yaşar K. ile birlikte bir kişinin daha H1N1 virüsü teşhisi ile hastanede yattığı ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
Bu haber toplam 462 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.