Final Lisesi Hızlı Başladı
Yayınlanma:
Dün başlayan Muğla liseler arası Basketbol şampiyonasının ilk gününde Muğla Özel Final Lisesi takımı Muğla Turgutreis Anadolu Lisesini 73-21 yenerek...
Dün başlayan Muğla liseler arası Basketbol şampiyonasının ilk gününde Muğla Özel Final Lisesi takımı Muğla Turgutreis Anadolu Lisesini 73-21 yenerek muhteşem bir başlangıç yaptı. 3 senedir üniversiteye giriş sınavında ki başarılarının yanı sıra spora ve özellikle Basketbola da çok önem verdiklerini söyleyen Özel Final Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun hedeflerinin Türkiye Şampiyonası olduğunu söyledi. Güzide Kasım
Bu haber toplam 919 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.