Gelinlikle Oy Kullandı
Muğla’nın Ortaca ilçesinde 1 Kasım Pazar günü düğünü olacak olan Elif Biçer gelinlikle sandık başına gidip oyunu kullandı. Düğünü, 1 Kasım Genel Seçimleri ile aynı güne denk gelen Elif Biçer isimli bir kadın, oy kullanmaya gelinliği ile geldi. Oyunu kullanmak için Ortaca Cengiz Topel İlkokuluna gelen Biçer'e, sandık görevlileri ve oy kullanmak için gelen vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, oy kullanma sırasında yakınları gelinliği tutarak Elif Biçer'e yardımcı oldu. Hayatının en önemli günlerinden birinde gelinliği ile vatandaşlık görevini yapmaya gelen, gelin Elif Biçer; "Fethiye ilçesinde düğünüm var. Oyumu kullanarak düğünüme gideceğim. Akşam için hazırlanarak oyumu kullanmaya geldim. Bir oyun bile çok önemli olduğunu düşünüyorum. Seçim sonuçları inşallah hayırlı olur" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.