GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ EĞİTİMCİLER İLE İFTARDA BULUŞTU

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ EĞİTİMCİLER İLE İFTARDA BULUŞTU
İstanbul Gelişim Üniversitesi Bölge Temsilcisi Elif Canevi, Muğla’da eğitimciler ile iftar yemeğinde bir raya geldi. İftar yemeğine Menteşe Kaymakamı...

İstanbul Gelişim Üniversitesi Bölge Temsilcisi Elif Canevi, Muğla’da eğitimciler ile iftar yemeğinde bir raya geldi. İftar yemeğine Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ve eğitimciler katıldı.

Bölge Temsilcisi Canevi, Mütevelli Heyeti Başkanı Abdulkadir Gayretli’ye bizi teşekkür ederken toplantının amacının tercih döneminde Muğla’daki öğrencilerin tercihlerine katkıda bulunmak ve rehber öğretmenlerle tanışmak olduğunu açıkladı. Canevi, “Muğla öğrencisine artı değerler katmak için bir arada bulunuyoruz. Tercih döneminde biliyorsunuz Gençlik Spor Müdürlüğümüzün yanında ücretsiz, şuan arkadaşlarımız çok sağ olsunlar bize destek oluyorlar, orada stant kurduk ve tercih döneminde öğrencilerimize destek oluyoruz. Abdulkadir Gayretli Bey kendisi Edebiyat Öğretmenidir, Mütevelli Heyeti Başkanımız eğitime gönül vermiş bir insandır ve bu anlamda idealist, gerçekten geleceği düşünen, amaçları büyük olan, hedefleri yüksek olan yeni bir nesil oluşturmak için uğraşıyoruz. Ona katkıda bulunabilirsek hepimiz için çok güzel olacak” diye ifade etti.

Proje ve patent konusunda Mütevelli heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli’nin çok güzel çalışmaları bulunduğunu belirten Canevi, “Üniversitemizde patent ile ilgili artı yeni projelerin üretilmesiyle ilgili gençlerimize hep birlikte destek olmak istiyoruz. Türkiye’nin patente ve projelere ihtiyacı var. Türkiye’nin olması gereken yerde olmadığını da biliyor ve Gelişim Üniversitesi olarak insanlığın, Türkiye’nin ve dünyanın gelişime ihtiyacı var. Bunun için de üretken başarılı, idealist ve hayal dünyası çok geniş bir nesil bekliyoruz ve onlar için de elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız” dedi.

MUĞLA’DAKİ ÖĞRENCİLERE ÖNEM VERİYORUZ

Muğla’nın eğitime önem veren bir şehir olduğunu işaret eden Canevi, “Gelişim Üniversitesi başarılı olan öğrencileri bünyesinde barındırmak istiyor. Biz genel olarak başarılı ve başarısız olarak ayırmıyoruz ama başarılı öğrencilerimizi bünyemize katarak, burs vermek suretiyle tamamen kendilerini, Türkiye’ye adamış belli bir farkındalık oluşturan bir nesil bekliyoruz. Muğla’da yetişen ve gelişen öğrencilerin de bu kapasitede ve kabiliyette ve kalitede olduğunu biliyoruz. Muğla’daki öğrencilere bu anlamda önem veriyoruz” diye konuştu.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Bölge Temsilcisi Elif Canevi, iftara katılan Muğla’da faaliyet gösteren özel kolej, dershanelerin yöneticilerine ve okulların rehber öğretmenlerine katılımları için teşekkür etti.

Bu haber toplam 428 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.