GÖÇER'DEN MUĞLA GAZETESİNE ZİYARET...
Yayınlanma:
Ak Parti Muğla Milletvekili aday adaylarından Elvan Göçer Muğla Gazetesini ziyaret etti. Göçer “ sıralamada yer alsam da almasam da partim için çalışacağım”...
Ak Parti Muğla Milletvekili aday adaylarından Elvan Göçer Muğla Gazetesini ziyaret etti. Göçer “ sıralamada yer alsam da almasam da partim için çalışacağım” dedi.
7 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’den Muğla 3’üncü sıra milletvekili aday olan Elvan Göçer 1 Kasım seçimleri için tekrar aday adayı oldu. Muğla Gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyda Fellahoğlu ve Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İnci ile sohbet eden Elvan Göçer “ 7 Haziran seçimlerinde 3’üncü sıradan milletvekili adayı oldum. 1 Kasım seçimlerinde aday adayı oldum. Bu seçim sürecinde sıralamada olup olmamam önemli değil. Partim için çalışmaya devam edeceğim” dedi.
Bu haber toplam 387 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.