Karakuş'tan gövde gösterisi

Karakuş'tan gövde gösterisi
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri Cumartesi günü yapılıyor. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş Ortaca’da üyelerle bir araya...

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri Cumartesi günü yapılıyor. Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş Ortaca’da üyelerle bir araya geldi. MUTSO'nun Ortaca ve Dalaman'daki üyeleriyle buluştu.

Yemeğe Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’li üyelerle birlikte Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay, Beyobası Belediye Başkanı Besim Özbek, CHP Muğla Milletvekili Ö. Süha Aldan, Ak Parti Dalaman İl Genel Meclisi Üyesi Onur Turgut, CHP Dalaman İl Genel Meclisi Üyesi Muhammet Şaşmaz, CHP Ortaca İl Genel Meclisi Üyesi M. Ali Avcı katıldılar.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş da, "Birlikte güç kazandık, tecrübe kazandık. Bunlar olurken birbirimizi hep sahiplendik, cesaretle yeni atılımlar yapmaya başladık. Bugün burada onurla gururla birlikte bulunabiliyorsak eğer, birbirimizin yüzüne bakıp gülümseyebiliyorsak bu hepimizin başarısıdır. Bu yıl Ortaca, Köyceğiz ve Dalaman'a hizmet verecek yeni hizmet binamızın yerini aldık. seçimlerden sonra hemen projelerini hazırlatıp inşaatını da çok kısa bir sürede bitireceğiz. Bizleri büyük bir güvenle destekleyen üyelerimiz aynen Muğla'da olduğu gibi çok şık ve güzel bir binada hizmet almaya başlayacaktır. Çok önem verdiğimiz bir diğer projemiz de bildiğiniz gibi fuar ve yaşam alanı projemizdir. Muğla İlinin kaderini değiştirecek boyuttaki bu projemizi ve Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projemizi de bitirdikten sonra, yaşadığımız kente birazcık da olsa borcumuzu ödeyebilmiş olmanın huzuruyla görevlerimizi arkadan gelen gençlere devredeceğiz. En güzele hep birlikte onur ve gururla yürüyebilmek dileğimle hepinize saygılarımı sunarım" dedi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hilmi Giresun, yaptığı açıklamada, "Yine 8 yıl önce göreve gelmeden önce de burada ilk toplantımızı yapmış sizlerin bizlere olan güvenç ve inançlarınız ve bizlere destek olmak için yönetime ve meclisimize ilçelerinize temsil etmesi amacıyla görev ve sorumluluk verdiğiniz meclis üyelerimizle birlikte göreve gelmiştik. 129 yıllık geçmişiyle Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meclis Başkanı olmak ailelerimize, torunlarımıza bırakacağımız en önemli miras olduğunu ve bu onuru ömür boyu taşıyacağımızı bunu da siz üyelerimize ve sizin seçtiğiniz meclis üyelerimize borçlu olduğumuzu ve böyle saygın bir müesseseyi yönetirken sorumluluklarımızın bilinci içerisinde olduğumuzun bilinmesi gerekiyor. 8 yıldan beri dürüst bir şekilde görev yapıyor ve sizlerin karşısına alnımız açık bir şekilde çıkabiliyoruz. Artık bu anlayış odamızda oturmuş ve geleneksel hale gelmiştir. Birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edilmeye devam edilecektir. Türkiye'nin en saygın odalarından biri olan Muğla Ticaret ve Sanayi Oda'mızın artık geriye değil ileriye gideceğinden lütfen emin olunuz. Siyaset aracılığı ile bu birliğin bozulmasına izin vermedik vermeyeceğiz" dedi.

MUTSO Ortaca temsilcisi Sedat Tuncer; salonu dolduran üyelere hoş geldiniz diyerek Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’li üyelere daha iyi hizmet edebilmek için yapılacak olan yeni hizmet binası çalışmalarında sona yaklaşıldığını söyledi. Kürsüye davet edilen MUTSO Meclis Başkanı Hilmi Giresun” yine 8 yıl önce göreve gelmeden önce de burada ilk toplantımızı yapmış sizlerin bizlere olan güvenç ve inançlarınız ve bizlere destek olmak için yönetime ve meclisimize ilçelerinize temsil etmesi amacıyla görev ve sorumluluk verdiğiniz meclis üyelerimizle birlikte göreve gelmiştik. Burası bizim için uğurlu bir ilçe ve uğurlu bir yer. Uğurlu bir mekân. Kendinden emin, güvenilir, tecrübeli, kendi çıkarını değil, iline ülkesine hizmet etmeyi amaçlamış, pırıl pırıl, tertemiz ahlaklı, saygılı, saygın, ilçelerinde işinde, ailesinde ve toplumda başarılı özverili, her yönden odamızı temsil edebilecek arkadaşlarımızın meclise katılımlarını sağladınız. Bizlere güvendiniz, inandınız ve sorumluluk verdiniz. Tüm meclis üyelerimiz özveriyle çalıştılar, hepsine 8 yıl benim gibi bir başkana tahammül ettikleri için de ayrıca teşekkür ediyorum

Bu haber toplam 677 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.