Kocadon: Hayırlı olsun
Yayınlanma:
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, tekrarlanan genel geçimler için sandık başına gitti.Eşi Hülya Kocadon, kızları İpek ve Zeynep Kocadon'la birlikte saat 13.00'de...
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, tekrarlanan genel geçimler için sandık başına gitti.
Eşi Hülya Kocadon, kızları İpek ve Zeynep Kocadon'la birlikte saat 13.00'de Ayşe Gülsevim-Ali Rüştü Kaynak Anadolu Lisesine gelen Başkan Kocadon sandık görevlilerine teşekkür ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra eşi Hülya Kocadon ve kızı Zeynep Kocadon ile birlikte 1086 numaralı sandıkta oyunu kullanan Başkan Mehmet Kocadon "Oyumuzu bu güzel ülkemizin huzuru, barışı, birlik ve beraberliği için kullandık. Hayırlı olsun." dedi.
Bu haber toplam 426 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.