MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: “Kalp işareti yapan ikiyüzlü siyasiler Muğla'yı kandıramaz”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: “Kalp işareti yapan ikiyüzlü siyasiler Muğla'yı kandıramaz”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Muğla'da "14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende" temalı açık hava toplantısında açıklamalarda bulundu. Genel Başkan Bahçeli, “Kalp işareti yapan ikiyüzlü siyasiler Muğla'yı kandıramaz. 14 Mayıs seçimleri yeni yüzyılın demokratik eşiği, milli ve manevi değerlerin rehberliğiyle geçilmesi gereken kavşağıdır. Sıra aziz milletimdedir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Menteşe’de "14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende" temalı açık hava toplantısında yaptığı açıklamalarda , “Önümüzde tarihi bir seçim vardır. Vatandaşlarımızın iradesi sandığa yansıyacaktır. Bazın ülkelerde demokrasi düşmanları sahne almıştır terör yandaşları vatandaşımızın hür iradesine darbe vurmak istemişlerdir. Sandık demokrasinin namusudur bu namusa musallat olanlar insanlık düşmanıdır. Kalp işareti yapan ikiyüzlü siyasiler Muğla'yı kandıramaz” dedi.

14 Mayıs seçimlerinin yeni yüzyılın demokratik eşiği, milli ve manevi değerlerin rehberliğiyle geçilmesi gereken kavşağı olduğunu kaydeden Bahçeli, “Sıra aziz milletimdedir. Birlikte çok daha güçlüyüz, güzeliz. Elbette yaparız, hep birlikte başarırız. Allah hepinizden razı olsun.

Kılıçdaroğlu'nun siyasi amacı egemenlik çıkarlarından vazgeçmiş bir Türkiye'dir. Kılıçdaroğlu'nun destekçileri HDP'dir, PKK'dır, YPG'dir, FETÖ'dür. Anlaşılan cumhuriyet, zillet ittifakını rahatsız ediyor. Türkiye'de rejimi değiştirecek cumhuriyeti yıkacak bir alçak, bir şerefsiz henüz anasının karnından doğmadı” diye konuştu.

"TÜRKİYE'NİN YÜKSELİŞİNDEN MEMNUN DEĞİLLER"

Genel Başkan Bahçeli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Hevesi kursağında kalacaktır. Hayalini kurduğu, karanlık bir ülke tablosuna asla ulaşamayacaktır. 14 Mayıs'tan sonra Kılıçdaroğlu ve yanındakiler tarihin çöp sepetine atılacaktır. İHA'larımıza SİHA'larımıza KIZILEMA'ya KAAN'a TCG Anadolu'ya Hürkuş'a havayollarından demiryollarına hazımsız olanlara Türk milleti asla hoş görmez.

Diyorlar ki; 'Savaşa mı gidiyoruz.' Bu milli ve yerli savunma sanayii ürünlerinin niçin gösterildiğini, neden gündemde devamlı tutulduğunu soruyorlar. Çünkü baktıkları yer Kandil'dir, Brüksel'dir, Berlin'dir, Londra'dır, Washington'dur. Türkiye'nin yükselişinden memnun değiller. Türkiye’nin makus talihini yenmesinden mutlu değiller.

Soruyorum sizlere:Silah ve savunma sanayindeki atılımlardan memnun musunuz? Bu kapsamda mezkur sanayideki yerlilik ve millik oranının yüzde 80’e çıkmasından gururlu musunuz? Türkiye’nin her alanda kendi kendine yeten bir ülke olma mücadelesine destek oluyor musunuz? Dünyada parmakla gösterilen bir Türkiye’yi durdurmak isteyenleri tasfiye etmeye var mısınız? Buna kararlı mısınız? Söz veriyor musunuz? O halde, bu evetlerin aydınlığı ve feyziyle tekrar söyleyiniz:

14 Mayıs’ta Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy verecek misiniz? Muğla milletvekili adaylarımızı TBMM’ye gönderecek misiniz? Cumhur İttifakı’nı sahiplenecek misiniz? Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yola devam diyecek misiniz? Oyunuzla yanında olacak mısınız? İşte irade, işte meydan, işte Muğla’nın dirayet ve inancı.

Asgari ücret üzerindeki vergileri kaldırmayı vaat eden, ne var ki 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren asgari ücretin gelir vergisinden ve damga vergisinden istisna edildiğini dahi bilmeyen Kılıçdaroğlu, cahil cesaretiyle atıp tutmayı bıraksın da bir zahmet Muğla’ya baksın, zilletin musluğunun 10 gün sonra kesileceğini de şimdiden görsün.

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM”

Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümünde Seçim Beyannamemizde açıkladığımız sosyal, siyasal ve ekonomik mahiyetli 100 sözümüzü gerçekleştirmek için birlikte yürüyelim istiyoruz. Herkes eşittir Türkiye” diyoruz. Kaderimiz birdir, kanımız birdir, kararımız birdir, kavlimiz birdir, biz kardeşiz, biz büyük bir medeniyetin mirasçılarıyız.

Olacaksa birlikte olacak, başarıya da birlikte ulaşılacaktır. Allah razı olsun sizlerden; yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun.Her birinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyor, 14 Mayıs’ta hem milletvekili adaylarımıza hem de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinizi bekliyorum.”

HABER:GÜZİDE KASIM

Bu haber toplam 1092 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.