MUĞLA’DA ÖĞRETMENLER ‘AYBÜKE; ÖĞRETMEN OLDUM BEN!’ FİLMİNİ İZLEDİ
Yayınlanma:
![](https://cdn.muglagazetesi.com.tr/author/49_s.jpg)
Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay ve Muğla’da görev yapan öğretmenler, Batman'ın Kozluk ilçesinde belediye başkanının aracına yönelik saldırıda şehit edilen 22 yaşındaki öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın hayatının anlatıldığı filmi izledi.
Batman’ın Kozluk ilçesinde ilk görev yaptığı okulda 6 yıl önce karne dağıttıktan sonra evine dönerken, dönemin Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına teröristlerce açılan ateş sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Aybüke Öğretmen'in hayatını anlatan film Muğla’da gösterime girdi.
Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın hayatını anlatan "Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!" filmini Muğla’da görev yapan öğretmenler izledi.
Zeybek Sineması’ndaki film gösterimine; Milli Eğitim İl Müdürü Emre Çay, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü, şube müdürleri, öğretmenler ve milli eğitim çalışanları katıldı.
Bu haber toplam 83 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.