Öztürk Bodrum’u Başbakana Götürdü

Öztürk Bodrum’u Başbakana Götürdü
AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk:  “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı....

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk:  “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Ankara’da yapılacak olan toplantıda, Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bodrum’da yaşanan sel felaketi ve vatandaşlarımızın mağduriyetleri konusunda da bilgi vereceğim”

“1 Kasım’da sandığa, Milletimizin geleceği, devletimizin istikrarı, ülkemizin menfaatleri ve ekonomik istikrar için sahip çıkacağız”

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk, Bodrum’da yaşanan sel felaketiyle ilgili gelişmeleri yakından izlediğini anlatarak, “Yaşanan sel felaketinin ardından devletin tüm kurumları Bodrum’da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.

Başta Muğla Valimiz Amir Çiçek olmak üzere, yetkiler sel sonrasında bölgede yaptıkları incelemeleri ilgili bakanlıklarla paylaştılar.

Ben ve arkadaşlarım afetten etkilenen vatandaşlarımızla görüştük ve sorunlarını dinledik.  Bodrum’a gönderilen afet yardımı da Bodrum Kaymakamlığı’nın hesabına aktarıldı” dedi.

Bodrum’da yaşanan sel sonrasında Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Bodrum İlçe teşkilatıyla birlikte ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini ifade eden Öztürk, şöyle konuştu:

“Yaşanan sel felaketi sonrasında, ilçedeki işletmelerin sorunları ve çözümü konusunda görüşmelerde bulunduk.  Yaşanan selden dolayı ortaya çıkan mağduriyetlerle ilgili tespitlerde bulunduk. İlgili kurumlarla vatandaşlarımızın mağduriyetlerin giderilmesi konusunda görüşmeler yaptık.

Bize göre, afetin partisi olmaz. Bundan zarar görenler Bodrum esnafı, Muğla esnafı ve bölgede yaşayan bizim insanlarımız. Sonuç itibariyle selden mağdur olan tüm vatandaşlarımızın yaralarının en kısa sürede sarılması için üzerimize düşeni yapacağız.

AK Parti Bodrum İlçe teşkilatımız da yaşanan sürecin takipçisi olacak.  Ankara’da yapılacak olan toplantıda Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bodrum’da yaşanan sel felaketi ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda bilgi vereceğim. Amacımız, yaşanan selden etkilenen vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesini sağlamak” diye konuştu.

Öztürk, 1 Kasım seçim süreciyle, ilgili de değerlendirmelerde bulunarak, şunları söyledi:

“Ben Nihat Öztürk, olarak geldiğim yeri, birlikte görev yaptığım kıymetli teşkilat mensuplarımızı ve desteklerini her zaman hissettiğim Muğlalı hemşerilerimi asla unutmayacağım. 1 Kasım’da meclise gittiğim de sizlere hizmet eden bir Milletvekili olacağıma söz veriyorum. Ben, Muğla’da yaşayan, aşını ekmeğini Muğla’dan kazanan tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek için yola çıktım.

Liderimiz ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarının kurmuş olduğu AK Parti vesilesiyle milletimize hizmet etmek görevlerin en güzeli.

Bu davanın lideri ile bu davaya gönül verenleri unutmadan 1 Kasım’da sandığa, Milletimizin geleceği, devletimizin istikrarı, ülkemizin menfaatleri, ekonomik istikrar ve müreffeh ülkeler seviyesine çıkarmak için sahip çıkacağız. Sandığa, çocuklarımızın huzur içinde yaşadığı bir Türkiye için sahip çıkacağız.

Evlatlarımıza ve torunlarımıza bırakacağımız en büyük miras; İstikrar, düzen, düşmanına korku salan, dostuna güven veren, güçlü ve müreffeh ülkeler seviyesinin de üstüne çıkaracağımız ülke bırakmaktır. Bu düşünce ve inançla sandıklara sahip çıkacağız ve milletimizin huzur içinde yaşaması için çalışmaya devam edeceğiz” Güzide Kasım

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.