POLİS HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI
Yayınlanma:
Vali Çiçek’i okula gelişinde polis kıyafeti giymiş engelli çocuklar karşıladı. Engelli çocuklar vali Amir Çiçek ile fotoğraf çektirirken, özel sınıflarda...
Vali Çiçek’i okula gelişinde polis kıyafeti giymiş engelli çocuklar karşıladı. Engelli çocuklar vali Amir Çiçek ile fotoğraf çektirirken, özel sınıflarda eğitim gören zihinsel engelli çocuklar ziyaret edildi. Okulun toplantı salonunda zihinsel engelli çocuklar tarafından hazırlanan gösteriyi izleyen Vali Amir çiçek ve Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, okulun bahçesinde bulunan Emniyet Müdürlüğü’nün değişik birimlerine ait oto ve motosikletlere binen çocuklar protokol üyeleri ile fotoğraf çektirdi.
Programın sonunda ise zihinsel engelli öğrenciler polis otolarına bindirilerek şehir turuna çıkarıldı.
Bu haber toplam 614 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.