ÜÇ BAŞKAN BİR ARADA
Yayınlanma:
Mustafa inci- 1 Kasım seçimlerine bu gün itibariyle üç gün kaldı. Muğla’da siyasi partiler ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor....
Mustafa inci- 1 Kasım seçimlerine bu gün itibariyle üç gün kaldı. Muğla’da siyasi partiler ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çelenk koyma töreni vardı. Tören öncesi CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci bir araya geldi. Üç siyasi partinin il başkanı tören öncesi 1 Kasım seçimlerini değerlendirdi. Üç partinin Muğla il başkanları 1 Kasım seçimlerinde kendi partilerinin Muğla’da birinci olacaklarını söyledi.
Bu haber toplam 448 defa okunmuştur
Muğla Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.