DSP’li Durna: “Darbe Dönemleri Bitti
Yayınlanma:
Muğla’da, darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz’da başlayan demokrasi nöbeti sürüyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki nöbete vatandaşlar, siyasiler,...
Muğla’da, darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz’da başlayan demokrasi nöbeti sürüyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki nöbete vatandaşlar, siyasiler, kamu çalışanları, sporcular ve STK üyeleri de destek veriyor.
Konuşmaların da yapıldığı nöbette söz alan DSP Muğla İl Başkanı Ali Durna, geçmiş dönemlerden örnek vererek, darbelerin tarihe karıştığını söyledi. Durna, “Memleket, başkalarının oğluna güvenerek savaş çıkaran padişahlar dönemi gibiydi. Artık kafası esenin kafasına göre darbe yapma günleri geride kalmıştır. Türkiye’de darbedeler dönemi kapanmıştır. Darbe ve darbecilere karşı meydandayız, biriz, beraberiz” dedi.
Bu haber toplam 1254 defa okunmuştur
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.